Katalog stron

Strony informatyczne

Wyniki wyszukiwania ze słowem kluczowym "majątkowy"

 • Rzeczoznawcy Majątkowi

  Pragnęlibyśmy scharakteryzować Państwu witrynę z płaszczyzny rzeczoznawcy majątkowi . Zdołacie tutaj Państwo zaznajomić się z problematyką ubezpieczeń, odszkodowań oraz z tematyką rzeczoznawstwa samochodowego i majątkowego. Na Państwa problemy będą odpisywali najlepsi w Polsce specjaliści z w/w sfer. Posiadamy solidne doświadczenie w tej tematyce. Od 19 lat intensywnie pracujemy właśnie w wątku ubezpieczeń oraz całym zapleczu zadedykowanemu właśnie temu tematowi. Sprzedajemy ubezpieczenia, odzyskujemy odszkodowania jak i likwidujemy szkody. Żaden wątek nie jest nam obcy. Dla dowolnego przyszłego kontrahenta jesteśmy w stanie ofiarować wiele czasu oraz wyłożyć niezmiernie wyraźnie jakie następują procesy od momentu pozyskania ubezpieczenia do wypłaty zupełnej kwoty odszkodowania powypadkowego. Nasza siedziba się mieści w Olsztynie w województwie Warmińsko-Mazurskim i w głównej mierze tych petentów zapraszamy do stałej współpracy. Posiadamy swoje biuro przy ulicy Witosa 25 i tam przyjmujemy petentów, ale nie tylko...
  Kategorie:
  Biznes i Ekonomia » Rzeczoznawca
  Biznes i Ekonomia » Ubezpieczenia

  data: 29.10.2015 | adres: http://www.rzeczoznawca-olsztyn.pl | słowa kluczowe: Rzeczoznawca Samochodowy Majątkowy Olsztyn | czytaj więcej »

 • Rzeczoznawca Majątkowy Warszawa

  Prowadzę swoją działalność jako rzeczoznawca majątkowy na terenie miasta stołecznego Warszawy jak również powiatów pobliskich. Mam wymagane uprawnienia nr 5123 w zakresie określania wartości nieruchomości uzyskane od Ministra Infrastruktury. Wśród świadczonych przez mnie usług znajduje się wycena nieruchomości różnego rodzaju. Sporządzam poniższe operaty szacunkowe: wycena mieszkania , wycena lokalu użytkowego, wycena domów, wycena działki niezabudowanej. Ponadto wykonuję inne ekspertyzy wiążące się z rynkiem nieruchomości - badanie lokalizacji, analiza rynku. Moje usługi charakteryzuje solidność oraz krótkie terminy wykonania.
www.devu.pl | szatki na chrzest | lista katalogów | lista katalogów
Strony:

Katalog Informatyczny