Katalog stron

Strony informatyczne

Wyniki wyszukiwania ze słowem kluczowym "majątkowi"

 • Rzeczoznawcy Majątkowi

  Pragnęlibyśmy ukazać Państwu witrynę z tematu ubezpieczeń. Zdołacie tutaj Państwo zaznajomić się z tematyką ubezpieczeń, odszkodowań i z płaszczyzną rzeczoznawcy majątkowi . Na Państwa dylematy będą odpisywali najlepsi w kraju praktycy z w/w sfer. Posiadamy szerokie doświadczenie w tej tematyce. Od 19 lat skutecznie pracujemy właśnie w przedmiocie ubezpieczeń i całym zapleczu poświęconemu właśnie temu motywowi. Sprzedajemy ubezpieczenia, odzyskujemy odszkodowania jak i likwidujemy szkody. Jakikolwiek motyw nie jest nam odległy. Dla każdego przyszłego klienta jesteśmy w stanie ofiarować dużo czasu oraz wyjaśnić nad wyraz detalicznie jakie następują procesy od momentu podpisania ubezpieczenia do wypłaty pełnej sumy świadczenia powypadkowego. Nasza siedziba się mieści w Olsztynie w woj. Warmińsko-Mazurskim i głównie tych interesantów zapraszamy do stałej współpracy. Posiadamy swoje biuro przy al. Witosa 25 i tam przyjmujemy klientów, ale nie tylko...
  Kategorie:
  Biznes i Ekonomia » Ubezpieczenia
  Biznes i Ekonomia » Odszkodowania

  data: 23.08.2015 | adres: http://www.holms.eu | słowa kluczowe: ubezpieczenia majątkowi rzeczoznawcy rzeczoznawca | czytaj więcej »

 • Rzeczoznawca Majątkowy Warszawa

  Prowadzę swoją działalność jako rzeczoznawca majątkowy na terenie miasta stołecznego Warszawy jak również powiatów pobliskich. Mam wymagane uprawnienia nr 5123 w zakresie określania wartości nieruchomości uzyskane od Ministra Infrastruktury. Wśród świadczonych przez mnie usług znajduje się wycena nieruchomości różnego rodzaju. Sporządzam poniższe operaty szacunkowe: wycena mieszkania , wycena lokalu użytkowego, wycena domów, wycena działki niezabudowanej. Ponadto wykonuję inne ekspertyzy wiążące się z rynkiem nieruchomości - badanie lokalizacji, analiza rynku. Moje usługi charakteryzuje solidność oraz krótkie terminy wykonania.
szatki białe | nowewiesci | szatki z nadrukiem | katalogi stron
Strony:

Katalog Informatyczny