Katalog stron

Strony informatyczne

http://sylwiahofman.pl

Już dziś skorzystaj z najwyzszej klasy usług pani Sylwii Hofman, jakie poparte są rozległym doświadczeniem. Dzięki ogromnej wiedzy, jak także doświadczeniu jest ona w stanie proponować utrzymane na wysokim poziomie usługi, do których można zaliczyć prowadzenie warsztatów i szkoleń dla osób indywidualnych (albo grup zorganizowanych) jak również dla firm. Jesteś w stanie skorzystać ze szkoleń dotyczących takiej tematyki jak: trening asertywności, zarządzanie stresem, efektywna komunikacja, jak także odkrywanie typu osobowości i osobistego potencjału i wielu innych. Równocześnie chcąc trafić do jak największego zgromadzenia osób prowadzi też konsultacji terapeutyczne, dzięki którym pomogła wielu osobom w depresji, walce z uzależnieniem.

Zobacz inne wpisy z tych kategorii:

 • Dentysta Marki

  Śliczny uśmiech to pragnienie każdej Pani i Pana. Dlatego też musimy dbać o zęby codziennie. Nie wolno zapominać o systematycznym odwiedzaniu stomatologa. Lekarz dentysta sprawdzi stan naszego uzębienianaszych zębów i zaaplikuje odpowiednią kurację. Mogą być wykonane licówki, wymiana plomby, lub zalecenia chirurgiczne. Dlatego też powinno się dbać o zęby codziennie i już jako dziecko. Warto powiedzieć, że o ile licówki są zabiegiem to warto troszczyć się o zęby, aby wizyta u lekarza polegała jedynie na przeglądzie. Zapraszamy najmłodszych i dorosłych do zbadania swoich zębów.

 • Depresje

  W dzisiejszych czasach depresja jest coraz bardziej poważnym zjawiskiem. Najzwyczajniej już nawet małe dzieci na nią cierpią. A w końcu nieleczona depresja może zakończyć się samobójczą śmiercią. I chociażby z tego powodu absolutnie nie można bagatelizować stanów depresyjnych. Jeśli więc masz depresję, szybko powinieneś iść do lekarza psychiatry. Wyłącznie specjalista dobrze wie co należy zrobić, abyśmy mieli okazję na nowo cieszyć się życiem. Życie jest bardzo krótkie, a więc należy dbać o nie.

  data: 16.02.2013 | adres: http://www.depresja.info5.pl | słowa kluczowe: depresja objawy diagnoza porady | czytaj więcej »

 • Psychologia muzyki

  Krakowski Ośrodek Doradztwa Artystów jest nastawiony na pomoc grupie zawodowej tzn. artystom, którzy w swoim zawodzie ciągle borykają się z wieloma trudnościami. Objęcie artystów opieką psychologiczną, umożliwia pokonanie problemów związanych tj. trema warsztaty Kraków , jaka pojawia się u osób, które mają publiczne występy. Współpracujemy z artystami doskonalącymi swój potencjał zawodowy, wybierając najlepsze techniki psychologiczne i razem dążymy na szczyt. Zwracamy się do Państwa z propozycją współpracy prowadząc warsztaty, które dotyczą możliwości pełnego wykorzystania wiedzy w zakresie psychologia muzyki dla indywidualnego rozwoju i najlepszego działania we współczesnym świecie utalentowanych artystów w różnym wieku. Wspólnie znajdziemy odpowiedź na nurtujące pytanie - jak pokonać tremę? Współdziałamy również z instytucjami kształcącymi aktorów i muzyków organizując warsztaty grupowe.

  data: 10.01.2013 | adres: http://koda.krakow.pl | słowa kluczowe: trema trema warsztaty Kraków psychologia muzyki jak pokonać tremę | czytaj więcej »

 • Łysienie

  Problem wypadania włosów oraz zwyczajnego łysienia dotyczy naprawdę wielu osób i to nie tylko mężczyzn. Na tej stronie www można włączyć wiele ważnych wiadomości dotyczących różnorodnego rodzaju sposobów radzenia sobie z tym bardzo uciążliwym problemem. Kiedy jesteśmy w stanie zauważyć u siebie pewne objawy łysienia trzeba natychmiast strać się temu zapobiec. Istnieje bardzo wiele medycznych i kosmetycznych sposobów, jakie mogą służyć nam pomocą w początkowym stadium dolegliwości. Jeśli Twój kłopot ma formę bardziej zaawansowaną także nie powinieneś wpadać w panikę, lecz próbować z nim się uporać wszelkimi możliwymi sposobami, w tym substancjami dostępnymi na receptę. Na tej stronie dowiesz się więcej na ten temat.

  data: 25.12.2011 | adres: http://lysienie365.pl/ | słowa kluczowe: włosy leki na włosy | czytaj więcej »

 • Internetowa poradnia psychologiczna

  Logopeda a także psycholog to specjaliści jakich znajdą Państwo na przedstawianej tu stronie. Jest to strona internetowa, która opisuje ofertę Internetowej Poradni Psychologicznej Alter-Ego. Centrala poradni znajduje się na Dolnym Śląsku w mieście Wałbrzych. Oferta poradni skierowana jest jednak nie tylko do obywateli Wałbrzycha, lecz również osób mieszkających w pozostałych miastach, na terenie całego kraju. Poradnia psychologiczna oferuje bowiem porady psychologa online. W ofercie jest m.in. terapia bobath. Internetowa Poradnia Psychologiczna Alter-Ego to dobre wyjście dla ludzi poszukujących logopedy względnie psychologa.

  data: 14.02.2013 | adres: http://www.ipp-alterego.pl | słowa kluczowe: psycholog psychoterapia Wałbrzych porady poradnia | czytaj więcej »

Katalog Informatyczny